Broker Nedir ?

Alım ve satım işlemlerine belli bir komisyon karşılığı aracılık eden, işlemleri kendi adına ancak taraf olduğu kişi veya kurumlar hesabına yapan kişilere verilen isimdir. Alıcı ve satıcının bir araya gelmesini kolaylaştırır ve alışverişi hızlandırır.
Alım – satıma aracı olan brokerlar kuruma bağlı olarak çalışabilecekleri gibi bireysel olarak da hizmet verebilirler.
Gerek kuruma bağlı gerekse de bağımsız yani bireysel olarak yatırımcıların işlemlerini yürütmeyi üstlenirler.

Bybilla’da Broker Nedir ?
Bünyemizde bulunan her sektörde geliştirdiğimiz,teknoloji ile hayatlarımızı kolaylaştıran sistemlerimiz ile mevcut düzenlere yeni bakış açıları ekleyerek Dünya’daki ilklere imza attık.
Her alanda Dünya’nın bir numarası olmayı hedefleyen bybilla tüm sektörlerde tabuları yıkmaya devam ediyor. Bybilla yeni nesil broker sistemi ile uluslararası platformlarda broker sözcüğüne yeni bir anlam katıyor.
Bybilla Freelance Broker Sistemi ile kendi işinizin sahibi olabilir, her ay uçsuz kazançlara ulaşabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Yatırımınızı burada değerlendirebilir , hayallerinizi burada gerçekleştirebilirsiniz.
Her ilde seminerler verilecektir vakit kaybetmeden ön kayıt yaptırınız
Başvuru için formu doldurabilir veya kariyer@bybilla.com adresine cv atabilirsiniz

Bybilla’da Broker Olduğumda Neler Olacak ?

Bybilla freelance broker sistemimize katılmaya karar verdiğinizde öncelikle 1 gün sürecek bybilla temel eğitimleri alacaksınız. Bu eğitimler, bybilla sistemlerini, verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgileri içerecektir.  Bybilla freelance broker olduğunuzda sınırsız kazanç kapılarını aralamış olacaksınız. Yapmanız gereken şey çok basit, eğitimlerde edinmiş olduğunuz deneyimlerinizi sahada uygulayarak hizmet satışlarını gerçekleştirmek. Eğer isterseniz kendi satış ekibinizi kurarak daha da fazla kazanç elde edebilirsiniz. 

Neden Bybilla Broker ?

Bybilla çalışanlarına verdiği değer ile işverenler arasında ortaya koyduğu farkının yanı sıra sunduğu hizmetleri ve benzersiz avantajları ile tüm Dünya’daki ses getiren çalışmalarının içinde yer alma ayrıcalığına sahip olmak sizleri hayallerinizi gerçekleştirmek için gereken ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda tamamlayabilmenizi sağlayacaktır.

Nerede Çalışacağım?

Bybilla freelance broker sisteminde herhangi bir bölge, yaş, meslek ya da çalışma durumu kısıtlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz bölgede istediğiniz sektöre hizmet satışı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinden tüm Dünya’ya satış gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Kazanacağım?

Bybilla freelance broker sisteminde kazancınızın üst sınırı yoktur. Kendi çalışma performansınıza ya da kurduğunuz ekibin çalışma performansına göre kazanacağınız meblağları her geçen gün katlayabilirsiniz. Her alanda , her sektöre hizmet verdiğimizden  7den 70e ihtiyaç doğrultusunda ilerlediğimizden dolayı kazancınız her geçen gün daha da artacaktır.

Bu İşin Geleceği Var Mı?

Dünya üzerindeki 7milyar 395milyon kişinin 3milyar 419milyonu internet kullanmaktadır. Ve çağımız gereği Dünya çapında yapılan alışverişlerin %69’u internet üzerinden gerçekleşmektedir. Önümüzdeki 10 yıl içinde bu rakamın %80’lere yükselmesi beklenmektedir. Dijital ortamda insanların hayatlarını kolaylaştıracak her gelişmede bybilla bunların takibinde olup en iyi hizmeti sunmak için hazır olacaktır.

Bende Bu İşi Yapabilir Miyim?

Kendine inanan, daha iyisini hak ettiğini düşünen, başarıya aç, yeniliklere ve yeni fikirlere açık, olumsuz durumlar karşısında vazgeçmeyen, işini sahiplenen, hedefi doğrultusunda kendini sürekli geliştirebilecek satış konusunda kendine güvenen herkes bybilla Freelance Broker olabilir.

    <