Bybilla’da Kariyer Fırsatları

Hizmet verdiğimiz sektörde yetenekli, eğitimli ve yeniliklere açık kişilerden oluşturmuş olduğumuz ekibimiz tüm işleyiş süreçlerinde oldukça kritik bir öneme sahiptir. Her alanda olduğu gibi yazılım sektöründe de açık fikirli kişiler, firmaların uzun vadeli hedeflerine ulaşmasında büyük bir rol oynamaktadır. Bu durumların bilincinde olan firmamız Bybilla, kariyer hedeflerine bu sektörde yön vermeyi seçen herkese kapılarını açmaktadır.

Firmamız için takım çalışması, ekip ruhu ve sorumluluk bilinci oldukça değerli olan faktörler arasında yer almaktadır. Kurumsal imajımızla örtüşecek, kendisini ve firmamızı daha ileriye taşıyacak olan her potansiyel adayı en doğru şartlar altında değerlendirmek uzun vadeli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Peki firmamızda hangi pozisyonlarda görev alabilirsiniz?

  • Sosyal Medya Uzmanı
  • Teknik Hesap Yöneticisi
  • Yazılım Geliştirici
  • Logo Tasarımcısı
  • Grafiker

gibi çeşitli pozisyonlarda görev almanız mümkün. Tek yapmanız gereken iletişim bölümündeki farklı yöntemlerden birini kullanarak bizimle iletişime geçmek.

Neden Bybilla?

Biz Bybilla ailesi olarak hem yönetim kurulumuz, hem de projeleri yöneten teknik ekibimiz ile her zaman takım çalışmanın önemini savunuruz. Firmamızın beynini oluşturan ekip arkadaşlarımızın potansiyel projelerimizde yaratıcı fikirlerine her zaman açık görüşlüyüz. Ekip ruhuna değer veren, eleştirel düşünen adaylara ihtiyaç duyan bir firma olarak bu alanda eğitim almış herkes için bir kariyer fırsatı sunuyoruz.

Web tasarımı, yazılım, SEO gibi teknik konular bilgi birikiminin yanı sıra pratik düşünme ve analiz sayesinde değer kazanmaktadır. Biz firmamızda her bir potansiyel adayı, kendi yetkinlikleri ve yetenekleri doğrultusunda değerlendiriyoruz. Aynı zamanda her zaman öğrenmeye açık olan firmamız, bu felsefeyi benimseyerek ilerleme kaydetmektedir.

Potansiyelinizi Değerlendirin

Eğitim aldığınız alanda, sahip olduğunuz bilgi ve becerileri pratiğe dökmek oldukça önemlidir. Özellikle de yazılım ve dijital dünya sektörü, her zaman yeniliğe ve gelişmeye müsait bir alan olmasından dolayı bilgilerin taze tutulması gerekmektedir. Biz, firmamızda hem kariyer hem de staj fırsatlarını, ve kendi potansiyelini doğru bir şekilde değerlendirmek isteyen herkes için kolayca ulaşma ve kendisini geliştirme imkanı sunuyoruz.

Sürekli büyüyen ve gelişen bu sektörde, hem kendi yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen, hem de faaliyet gösterdiği kuruma başarı sağlayacak olan kişileri kadromuza katmak en temel isteğimizdir. Bu doğrultuda insan kaynakları birimimiz, tarafımıza gelen başvuruların tümünü detaylı biçimde incelemektedir. Kurumsal kimliğimize adapte olabilecek, iş ahlakı yüksek ve yetenekli yazılımcılar bizim için oldukça değerlidir.

İşe Alım Süreçleri

Firmamız Bybilla işe alım süreçlerinde, adayların sahip oldukları mesleki nitelikleri göz önünde bulunduran bir tutum sergilemektedir.

Peki burada anlatmak istediğimiz asıl şey nedir?

Bybilla ekibi olarak her zaman çalıştığı ortamın enerjisini yükseltecek, çalışma arkadaşlarına uyum sağlayabilecek ve donanımlı adaylar önceliğimizi oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra, başvuru yapılan pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve beceriler de göz önünde bulundurulmaktadır.

İşe alım süreçlerinde oldukça titiz ve hakkaniyetli bir tutum sergileyen insan kaynakları birimimiz, her bir adayı kendi içinde değerlendirmektedir. Genel bilgi ve becerilerin değerlendirilmesi adına mülakat ve görüşmeler ilgili birimlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekibimizdeki açık pozisyonlar sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Siz de ekibimizin ve bybilla ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.