Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber hem işletmeler hem de bireyler dünyanın herhangi bir noktasıyla anlık olarak iletişim kurma olanağına kavuştular. İnternet hızındaki artış, yeni programlama dilleri ve tasarım araçlarının ortaya çıkmasıyla, internet günümüzde sadece sosyal hayatın değil, iş hayatının da merkezi olmuş durumda. 

İnterneti etkin olarak kullanabilen işletmeler ve kurumlar sadece satışlar ve gelir açısından değil, marka bilinirliği, müşteriler tarafından güvenilirlik gibi uzun dönemde çok önemli birçok alanda rakiplerinin önlerine geçmektedirler. Bundan dolayı işletmeler farklı ihtiyaçlarını gidermek için, interneti farklı şekillerde kullanmaktadırlar. 

Şirketleri mobil uygulama geliştirme yoluna iten bir diğer sebepler ise hız ve güvenliktir. Mobil uygulamalar kullanıcılara çok daha fazla güvenlik ve hız sunarlar ve kullanıcıların site içerisinde aradıkları ürünlere daha hızlı ulaşıp, alışverişlerini daha hızlı biçimde tamamlamalarına olanak tanır. Bu da müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir. Bunun yanında müşterinin cebinde yer alacak iyi tasarlanmış bir uygulama, müşterinin alışveriş yapmak için diğer şirketler yerine hali hazırda uygulamasını indirmiş olduğu şirketi tercih etmesini de sağlayacaktır.

E-Ticarette Mobil Uygulamaların Avantajları

Günümüzde internet denildiği zaman akla ilk gelenler e-ticaret ve iletişim uygulamaları olmaktadır. İşletmeler için hayati olan bu iki nokta, aynı zamanda birçok işletmenin en fazla önem verdiği noktalardır. Bizim de müşterilerimize verdiğimiz hizmetin odak noktasını oluşturmaktadır. Birçok işletme hala internet tarayıcı ile bağlanılan e-ticaret sitelerini müşterilerine sunarken, piyasada tutunmuş veya iş modeli olarak e-ticaret üzerinde kuvvetlenmek isteyen işletmeler, kendilerine özel mobil uygulama geliştirilmesi konusunda çalışmalar yürütürler. 

Mobil uygulamaların işletmeler için birçok avantajı bulunmaktadır. Bunların bir kısmı internet tarayıcıların kullandığı sistem kaynakları ve güvenlik açıklarıyla ilgili olup, bu uygulamaları geliştiren şirketlerin kullanıcı ve işletmeyi sınırlayabileceği alanlardır. Kullanıcıların güvenlik amacıyla ayarlarda yaptıkları değişiklikler ve çeşitli sebeplerle kullandıkları eklentiler de şirketin e-ticaret platformunun istenildiği gibi çalışamamasına yol açabilmektedir. Kendi platformlarından kaynaklanmasa bile ortaya çıkabilecek herhangi bir aksaklığın müşteri memnuniyetine yansıyacağını bilen işletmeler bu yüzden kendi mobil uygulamalarını geliştirmek için çalışmalara başlamaktadırlar.

Şirketlerin Kendi Çalışanları İçin Mobil Uygulamaların Avantajları

Günümüzde internetin gücü ve avantajları tartışılmaz hale gelmiş olsa da bireysel dokunuşların, müşteriler ile yüz yüze görüşmenin önemi de aynı hızla artmaktadır. Günümüzde birçok insan interneti soğuk bulmakta, bunun yerine bir şeyler almak için mağazaları da tercih etmektedir. Mağazada satış yapmayan, gezici satış ve pazarlama personellerinin de önemi artmaktadır. Özellikle büyük hacimli alımlar yapan müşterilere karşı şirketlerini temsil eden bu çalışanlar, müşterilerin sordukları her soruya anında yanıt vermek zorundadırlar. 

Bu soruların başında fiyat, stok miktarı ve teslim zamanı en çok sorulanlardır. Şirket için geliştirilen özel bir mobil uygulama sayesinde satış personelleri depoda bulunan ve satın alma tarafından sisteme alış siparişleri girilmiş bütün stokları görerek, müşterisine anında doğru bilgiyi, dakikalarca telefonda vakit harcamadan verebilmektedir.

Ticarette Saklı Kalması Gereken Bazı Sırlar Vardır

Her işletmenin müşterilerinden, hatta bazı çalışanlarından saklamak istediği birtakım bilgiler ve veriler vardır. Sistem üzerindeki her bilgiye her kullanıcının erişememesi genel kabul görmüş ve işe yarayan bir çözüm olsa da iletişim sırasında paylaşılan bilgilerin de denetlenmesi büyük önem taşır. Şirkete özel hazırlanacak bir iletişim programıyla, yöneticiler çalışanlar arasında paylaşılan bilgileri daha etkin bir biçimde kontrol edebilir ve formal yollar dışında veri akışı engellenebilmektedir.

Biz ByBilla olarak müşterilerimize ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda her türlü mobil uygulama geliştirilmesi ve mevcut ERP sistemlerine entegrasyonu konusunda hizmet vererek, müşterilerimizin dijital dünyadaki varlığını da kuvvetlendirmek amacıyla hizmetinizdeyiz.

Sizler de Özel Mobil Uygulama Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bizimle İletişime Geçerek Size Özel Tekliflerimizi İletmemizi İsteyebilirsiniz...

(000)000-00-00)